Пошук

"Мотрю в президенти": одну із головних ролей в "Спіймати Кайдаша" зіграла актриса з Обухівщини

"Мотрю в президенти": одну із головних ролей в "Спіймати Кайдаша" зіграла актриса з Обухівщини

Одну з головних ролей в серіалі "Спіймати Кайдаша" зіграла Антоніна Хижняк, актриса, котра народилася і живе в м. Українка Обухівського району. Крім того, сам фільм знімався в селах Дерев'яна і Халеп'я на Обухівщині.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на інтерв'ю актриси Новинарні.

Згідно з інформацією видання Хижняк Антоніна Валеріївна, 29 років. 28 липня 1990 р.н., українка, народилася в місті Українка Обухівського району на Київщині. Досі була знана хіба у вузьких колах як акторка озвучування й дубляжу (її голосом, наприклад, дубльована Мирослава в “Захарі Беркуті” Сеїтаблаєва). Талановита, а що досі не з’являлася на екранах – бо “матеріалу не було”. Політично свідома, патріотична.

Більше лякає не карантин, а те, що буде з українським кіном після нього, – говорить Тоня, переживаючи через анонсоване урізання фінансування культури. – Ну два роки ще можна буде крутити те, що зняли раніше. Але що буде після карантину? Українці знову будуть змушені дивитися якусь російську хрєнь? Це ж буде повна ж*па, впевнена вона.

За її словами, зйомки в Росії - no go area.

Я жодного дня не знімалася за межами України. Знімаюся в наших режисерів, операторів, у тих проектах, на які мне кличуть українські кастинг-директори. Те, що вони це все потім продають [у Росію], то воно мені болить, але це на їхній совісті, стверджує вона.

В дитинстві хотіла стати акторкою. Мрія збулася.

Коли була зовсім дитиною, казала, що в житті у мене два варіанти – хотіла стати хірургом або акторкою. Мама з цього сміялася, мовляв, такі “споріднені” професія, розповіла вона.

Із цікавого.

Батько Валерій теж багато років був економістом, бухгалтером. Вони обоє у Львівському економічному вчилися, познайомились на абітурі. Мама з Українки (Обухівський район на Київщині), тато з села Новоукраїнка (Мар’їнський район Донецької області). То коли батьки знайомилися, тато питає: “Ти звідки?” Мама: “З Українки. А ти?” – “А я з Новоукраїнки”. – “Ти що, прикалуєшся?” Уже потім вияснилося, що з різних областей, дуже далеких.

Із приємного

Зйомки тривали три місяці, з березня по червень 2019-го. Хату Кайдашів знімали в селі Дерев’яна – це лише за 8 км від Українки, мені було дуже зручно, близько до дому добиратися. Знімали також у селі Халеп’я, Обухівський район Київської області. Сцени на озері, освідчення Карпа – в Яцьках, біля церкви – в селі Липовий Скиток Васильківського району. У Києві був ЗАГС (Дарницький) і “готель”.

Читайте також: