Пошук

МОЗ шукає шляхи залучення додаткових медпрацівників

МОЗ шукає шляхи залучення додаткових медпрацівників

Міністерство охорони здоров'я видало наказ про введення тимчасових контрактів для залучення додаткових медпрацівників до лікування пацієнтів із COVID-19.

Про це повідомила заступник міністра охорони здоров'я Ірина Микичак під час прес-брифінгу в Києві в понеділок, передають Хроніки Обухова з посиланням на Інтерфакс.

Ми мобілізуватимемо всіх тих медпрацівників, які не надавали допомоги такого профілю. МОЗ видало наказ, яким регламентується механізм і порядок підписання тимчасових контрактів на залучення додаткових працівників до медзакладів. За цим механізмом, кожен, у кого є можливість і бажання, може прийти і на тимчасовому контракті з відповідною зарплатою працювати в медзакладах, - сказала вона.

У свою чергу міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що більшість пацієнтів, які померли від COVID-19, були старше 60 років і мали супутні захворювання.

Загалом за час пандемії пацієнтів старше 60 років 77,156 тис., із загальної кількості летальних випадків більше ніж 75% людей старше 60. У більшості пацієнтів були супутні захворювання, - сказав він.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: