МОЗ шукає шляхи залучення додаткових медпрацівників

МОЗ шукає шляхи залучення додаткових медпрацівників

Міністерство охорони здоров'я видало наказ про введення тимчасових контрактів для залучення додаткових медпрацівників до лікування пацієнтів із COVID-19.

Про це повідомила заступник міністра охорони здоров'я Ірина Микичак під час прес-брифінгу в Києві в понеділок, передають Хроніки Обухова з посиланням на Інтерфакс.

Ми мобілізуватимемо всіх тих медпрацівників, які не надавали допомоги такого профілю. МОЗ видало наказ, яким регламентується механізм і порядок підписання тимчасових контрактів на залучення додаткових працівників до медзакладів. За цим механізмом, кожен, у кого є можливість і бажання, може прийти і на тимчасовому контракті з відповідною зарплатою працювати в медзакладах, - сказала вона.

У свою чергу міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що більшість пацієнтів, які померли від COVID-19, були старше 60 років і мали супутні захворювання.

Загалом за час пандемії пацієнтів старше 60 років 77,156 тис., із загальної кількості летальних випадків більше ніж 75% людей старше 60. У більшості пацієнтів були супутні захворювання, - сказав він.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах:

Коментарі