Пошук

Можливий новий прем'єр-міністр України мав відношення до скандальної забудови в Обухові

Можливий новий прем'єр-міністр України мав відношення до скандальної забудови в Обухові

Олексій Гончарук, котрий може стати новим прем'єр-міністром України мав відношення до будівництва ЖК "Нектарний" в Обухові.

Про це йдеться у повідомленні Експресо, передають Хроніки Обухова.

Можливий новий прем'єр-міністр України мав відношення до скандальної забудови в Обухові
Можливий новий прем'єр-міністр України мав відношення до скандальної забудови в Обухові
Читайте також:
Співачка з Обухова презентувала кліп з краєвидами міста і околиць (відео)

Згідно із повідомленням ще під навчання у Києві він увійшов до складу юрвідділу будівельно-інвестиційної компанії "Пріор-Інвест" й пов’язаною з нею "Першою українською індустріально-інвестиційною компанією". Як розповідється на сайті "Асоціації допомоги потерпілим інвесторам", фірма мала чотири великих будівельних об’єкти:

  • Баришівка (Київська обл.);
  • ЖК "Нектарний" (Обухів, Київська обл.);
  • ЖК "Золота підкова" (Рівне);
  • ЖК "Білий дім" (Лубни, Полтавська обл.).

Там же зазначається, що "Перша українська індустріальна-інвестиційна компанія" (ЄДРПОУ 33440660) у 2005 році реєструвалася за адресою: Донецька область, Макіївка, квартал Гвардійський, 21/107. Зараз цю юрособу знято з реєстрації, тоді як ТОВ "ПРІОР ІНВЕСТ" продовжує діяти.

- Загалом Гончарук попрацював на них з 2005 до 2008 року. Отримані знання і досвід дозволили йому пізніше створити та очолити вже згадану "Асоціацію допомоги потерпілим інвесторам". Й наразі своїм головним профілем він вважає саме обізнаність на ринку будівництва, - розповіли журналісти.

Читайте також:
В Обухові відбувся турнір, присвячений загиблим в АТО бійцям-землякам (фото)

- Це все невмілі бізнесмени, які починають продавати квартири в своєму будинку, що будується за дуже низькою ціною. Грошей на будівництво не вистачає, і вони починають вигадувати, як їх додатково отримати, - пояснював у 2012 році вже президент Асоціації допомоги постраждалим інвесторам Гончарук.

Яскравий приклад, за його словами, зведення ЖК «Нектарний» в Обухові по вул. Київській, 174-а.

Його будівництво розпочала у 2005 року Перша Українська Індустріально-інвестиційна компанія на чолі з директором В'ячеславом Нікітенко. У рекламних оголошеннях забудовник обіцяв інвесторам побудувати в мальовничому куточку Київської області сучасний комплекс з шести секцій 16-поверхівок.

- У 2005 році «квадрат» коштував 2,5 тис. грн. До 2010 року ціна виросла практично до 7 тис. грн. Сьогодні будинок готовий на 80%, і щоб його добудувати, потрібно ще не менше 10 млн. грн.», - розповідав тоді (2012, прим. ред.) член ініціативної групи інвесторів Валерій Глевацький.

У 2010 році інвестори, втомлені обіцянкаи забудовника, створили кооператив, який об'єднав 250 чоловік. Від його імені інвестори пишуть листи про допомогу меру, губернатору і навіть прем'єр-міністру.

Коментарі