Пошук

На Київщині відновлюють роботу агропродовольчі ринки: Обухів ще не готовий

На Київщині відновлюють роботу агропродовольчі ринки: Обухів ще не готовий

30 квітня в Київській області почали відновлювати свою роботу агропродовольчі ринки. Рішення про це прийняте на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу КОДА.

Т.в.о. голови Київської ОДА Василь Володін повідомив, що агропродовольчі ринки області зможуть відновити роботу при дотриманні всіх встановлених протиепідемічних вимог та письмовій згоді керівників ринків забезпечити дотримання цих вимог.

Заборона роботи ринків була тимчасовим вимушеним кроком з метою не допустити погіршення епідеміологічної ситуації. Вони можуть відновити роботу за умови дотримання норм, встановлених головним санітарним лікарем. Представники Держпродспоживслужби контролюватимуть дотримання продовольчим ринком протиепідемічних вимог. У разі допущення порушень накладатимуться штрафи, – підкреслив Василь Володін.

Станом на ранок 2 травня 2020 року на території області розпочали роботу 13 агропродовольчих ринків:

  • у Васильківському районі – 4,
  • по 1 в Києво-Святошинському,
  • Сквирському,
  • Броварському,
  • Білоцерковському та Миронівському,
  • у м. Гостомель, м. Буча – по одному
  • та два ринки у м. Біла Церква.

Загальна кількість ринків в області складає 74.

Очікується, що решта ринків відновлять роботу найближчим часом за умови суворого дотримання всіх встановлених протиепідемічних вимог, зауважили у КОДА.

Йдеться, в тому числі про ринки Обухова, котрі, за інформацією Хронік Обухова також готуються до відкриття. Втім, станом на ці вихідні виявилися ще неготовими.

Читайте також: