На Обухівщині активізувалися партійці Медведчука-Рабіновича: роздають пайки, маски і русский язык

На Обухівщині активізувалися партійці Медведчука-Рабіновича: роздають пайки, маски і русский язык
11:12 13.04.2020
На Обухівщині активізувалися партійці Медведчука-Рабіновича: роздають пайки, маски і русский язык

Молодіжне крило проросійської "Опозиційної платформи - За життя" розпочало агітацію в центрі "русского мира" на Обухівщині, місті Українка.

Їх досягненнями похвалилися підконтрольні лідеру партії В. Медведчуку медіа, зокрема, ZIK, передають Хроніки Обухова.

За інформацією видання "у місті Українка Обухівського району за сприяння Благодійної організації Фонду "Сварог" та Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" безкоштовно роздали з пів тисячі медичних масок".

На сьогодні пенсіонери - це та категорія людей, яка перебуває в зоні ризику. Що зробила влада для їхнього захисту? Нічого. Звичайну медичну маску неможливо купити в аптеці, а спекулянти завищують ціни на медикаменти в десятки разів. Не варто забувати, що більшість літніх людей перебувають за межею бідності і просто не мають можливості придбати товари першої необхідності, не кажучи вже про маски та антисептики, — зазначив керівник київської обласної організації молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Замула.

Також активісти партії, котра виступає за капітуляцію України в українсько-російській війні безкоштовно розносять продуктові набори.

Про які засоби захисту ми говоримо, якщо у наших людей похилого віку немає грошей заплатити за комуналку? Ми допомагаємо чим можемо. В такий час всі ми маємо об'єднатися заради допомоги тим, хто цього потребує. Крім матеріальної допомоги, ми також допомагаємо інформаційно. Наприклад, партія "Опозиційна платформа - За життя" перевела на російську мову пам'ятки МОЗ про коронавірус. Влада про російськомовне населення не подумала, а ми подумали. Тепер видаємо ці пам'ятки людям, - говорить керівник молодіжної організації Артем Марчевський.