Пошук

На Обухівщині діє освітній проект "Мрій-читай"

На Обухівщині діє освітній проект "Мрій-читай"

Всеукраїнська мережа магазинів EVA успішно втілила в життя проєкт “Мрій-читай” для учнів початкових класів у школах, що розташовані в селах і маленьких містечках. Одне з них - с. Дерев'яна біля Обухова.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на УНН.

У межах проєкту, організованого разом із громадською спілкою “Освіторія” та благодійним фондом “КОЛО”, EVA відправила серію дитячих оповідань “Пригоди Єви та Рудаськи” до шкіл у 23 регіонах України.

“Пригоди Єви та Рудаськи” — це серія з трьох інтерактивних книжок із цікавими завданнями, яка розповідає про пригоди дівчинки та її улюбленої іграшки — малої панди Рудаськи. Книжки покликані доповнити навчальний процес, заохотити дітей до читання та виконання логіко-математичних завдань, привернути увагу до важливих питань екології та захисту довкілля.

Отримати комплекти було надзвичайно просто: представники шкіл мали заповнити реєстраційну форму, вказавши кількість учнів молодших класів, і залишити дані для відправки. Саме це зробили у понад 100 школах зі всієї України. Відтак поринути в “Пригоди Єви та Рудаськи” зможуть понад 3 000 учнів із більш ніж 90 населених пунктів у 23 областях України.

Цим проєктом ми передусім прагнули охопити саме школи, розташовані у невеликих населених пунктах, адже там вчителі частіше стикаються з нестачею матеріалів, які в цікавій формі допомагають заохотити дітей до отримання нових знань, — коментує Олена Коваленко, менеджер проектів КСВ лінії магазинів EVA.

Незважаючи на те, що проєкт насамперед був спрямований на учнів із сільської місцевості та маленьких містечок, організаторам надійшли заявки від шкіл із деяких обласних центрів і навіть із Києва.

В рамках проєкту “Мрій-читай” вчителі отримують не лише комплекти книжок для своїх учнів, але й доступ до програми інтерактивного “Уроку мрії”, що був розроблений у межах премії Global Teacher Prize від “Освіторія”.

Читайте також: