Пошук

Чистота в громаді - справа кожного: мешканців Обухівщини закликають брати участь у толоках

Чистота в громаді - справа кожного: мешканців Обухівщини закликають брати участь у толоках

Цієї суботи у с. Великі Дмитровичі було організовано толоку, на якій жителі села разом зі старостою округу та депутатами прибрали узбіччя вулиці Київської, що веде до Підгірців. У планах - прибирання території кладовища до поминальних днів.

У Козинській ТГ розпочато місячник з благоустрою, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Козинська селищна рада Обухівського району Київської області.

Цієї суботи у с.Великі Дмитровичі було організовано толоку. Жителі села разом зі старостою округу Світланою Петрівною Божко та депутатами прибрали узбіччя вулиці Київської, що веде до Підгірців. За кілька годин роботи було зібрано 90 мішків (по 160л) сміття (пластик, папір, скло), - йдеться в повідомленні.

Світлана Петрівна щиро дякує усім, хто приєднався до суботника: Наталії Гудзь, Ірині Сухоребрій, Мар’яні Захарченко, Сергію та Олені Капліним, Юлії Мирончук, Сергію та Юрію Божко, Оксані Голоті, Лідії Голові, Сергію Красавіну та Анні Дацьків.

Хочеться висловити щиру подяку всім, хто взяв участь в суботнику. Ваша небайдужість, внесок у благоустрій села, краще будь-яких слів свідчать про активну життєву позицію і заслуговують на повагу, - зазначила староста.

Місячник з благоустрою триватиме до Великодня. Попереду прибирання території кладовища до поминальних днів. А також благоустрій місць загального користування, зокрема центральної частини села.

Читайте також: