На Обухівщині "гламурні" господарі викинули на смітник цуценят у рожевій валізі

На Обухівщині "гламурні" господарі викинули  на смітник цуценят у рожевій валізі
10:16 04.02.2020

На Обухівщині (5 полігон, село Підгірці) викинули цуценят у рожевій валізі, чим здивували навіть працівників "Київспецтрансу", котрі обслуговують сміттєзвалище.

Про це розповіли на сторінці Київспецтрансу, передають Хроніки Обухова.

- Про те, що деякі одіозні жителі сусідніх з полігоном №5 сіл частенько поводяться з живими істотами, як із сміттям, ми вже не раз писали. І чомусь пік жорстокості та байдужості по відношенню до своїх домашніх улюбленців припадає у них саме на зимові місяці. То стареньке собача у зав’язаному мішку викинуть – мабуть, щоб не залишити йому ніяких шансів, то цуценят у лютий холод на снігу залишать. Життя таке – на котеджик та ауді вистачило, а на кусок хліба для собаки вже не вистачає, - розповіли на сторінці.

- Але цього разу, вельмишановні сусіди, вам таки вдалося здивувати навіть до всього звиклих працівників «п’ятірки». Минулої ночі якесь «гламурне кісо» викинуло біля полігону трьох цуценят у …рожевому чемодані. Що тут скажеш – мабуть останні гроші людина витратила на красиве життя десь на курорті, тому й позбавилася колишніх співмешканців разом з чемоданом.
Беззахисних, змерзлих – їх знайшли вранці працівники охорони. Нагодували, нашвидкуруч спорудили прихисток, адже днями обіцяють опади та морози, а цуценята ще малі. Далі, навіть, якщо виживуть – на них чекатиме голодне, суворе життя. Може хтось, у кого є серце, зможе подбати про їх домівку? Будемо вірити. Репост, - додали у Київспецтрансі.

Топ за тиждень

Останні новини