Пошук

На Обухівщині громадський простір від засновника Naked Room відновлюють після пожежі

На Обухівщині громадський простір від засновника Naked Room відновлюють після пожежі

Громадський простір відпочинку The Riverbird’s Nest, біля села Витачів на Обухівщині, який влітку спалили невідомі, почали відновлювати.

У простір можна буде приїхати на відпочинок чи творчо провести час, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на The Village.

Відстань від столиці до The Riverbird’s Nest - 60 км. Його власник Марк Вілкінс запустив проєкт у липні разом із партнером. Усі охочі могли взяти участь у краудфандингу й профінансувати половину витрат на будівництво, повна вартість якого становила приблизно 56 тисяч євро. The Riverbird’s Nest планували здавати в оренду для відпочинку та проводити там івенти. Наприкінці літа громадський простір The Riverbird’s Nest, який уже майже добудували, спалили невідомі.

Вважаємо, що спалили будинок ті, хто має через нас проблеми. Ми активні в Києві щодо нелегальних забудов і нелегальних приватизацій. І переконані, що ця атака здійснена в стилі мафії 90-х. Це помста за нашу активістську діяльність проти незаконного будівництва, – каже Вілкінс.

Власник Марк Вілкінс – швейцарський режисер, який жив у Берліні та Нью-Йорку, але в 2016 вирішив переїхати до Києва. Вілкінс є співзасновником галереї The Naked Room.

Тепер будинок почали відновлювати. Будівля матиме площу 75 м², велику терасу та панорамні вікна з краєвидом на Дніпро. Вона буде екологічною - стіни хочуть зробити з блоків із пресованого жита, виготовлених в Україні.

Читайте також: