Пошук

На Обухівщині опалювальний сезон у дитсадках під загрозою

На Обухівщині опалювальний сезон у дитсадках під загрозою

У дитячих садочках вже мало бути тепло, проте газопостачальне підприємство – у боргах, і що буде з опаленням - невідомо.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Олександра Туренка.

Останній тиждень всі сили апарату міськради кинуті на те, щоб вирішити питання несвоєчасного підключення опалення у садочках сіл нашої громади. Розпорядження про початок опалювального сезону в закладах дошкільної освіти с. Халеп’я, с. Трипілля, с. Жуківці, с. Витачів, з огляду на доповідну записку Управління гуманітарного розвитку Української міської ради було підписане мною ще 29 вересня. Міська рада, зі свого боку, була готова до запуску опалювального сезону у садочках громади. Але, якщо в дошкільні заклади міста тепло подає Трипільська ТЕС, то в селах опалювальний сезон залежить від підприємства «Обухіврайтепломережа», засновником якої є Обухівська районна рада, - написав.

На порозі осені виявилось, що газопостачальне підприємство – в боргах.

Щоденно ми вели перемовини з постачальником послуг, керівництвом «Київоблгазу», звертались до заступника голови КОДА Дмитра Назаренка. Сьогодні нас почули - генеральний директор компанії «Київоблгаз» віддав наказ про підключення опалення в садочках нашої громади. Натомість, засновник «Обухіврайтепломережі» - районна рада, повинна надати у відповідь гарантійний лист, щодо погашення заборгованості до визначеного терміну. Отже, від листа останнього і залежить, коли у дошкільних закладах сіл Української міської територіальної громади стане тепло, - написав Олександр Туренко.

Читайте також: