Пошук

На Обухівщині педагогам розповіли, що робити у разі активних бойових дій

На Обухівщині педагогам розповіли, що робити у разі активних бойових дій

Працівникам Державного навчального закладу «Професійний ліцей міста Українка» розповіли, як діяти при надзвичайних ситуаціях.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку "Українська громада".

Начальник відділу оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту виконавчого комітету Української міської ради Валентин Корзун зазначив:

  • тільки у крайньому випадку евакуація в особливий період носитиме обов’язковий, примусовий характер.
  • при проведенні евакуаційних заходів, головна увага виконавчого комітету буде зосереджена на добровільній евакуації маломобільних груп населення, інвалідів, одиноких осіб та таких, що самостійно не зможуть евакуюватися транспортом для регулярних перевезень, або власним автотранспортом.

Також було поінформовано присутніх, що при виконавчому комітеті Української міської ради створено комісію з питань евакуації, яка буде займатися вирішенням практичних питань під час проведення евакуаційних заходів.

В умовах загрози бойових дій на території Української міської громади населення зобов’язане неухильно виконувати всі вказівки і рекомендації військово-цивільного керівництва Обухівського району та Української міської територіальної громади. Зокрема, рішення штабу територіальної оборони, що створюється при Обухівській районній державній адміністрації, а також рішення командування легендарного 135-го батальйону територіальної оборони. Саме вони визначатимуть безпечні райони, до яких можна буде здійснювати евакуацію, виходячи із реальної ситуації в Обухівському районі та Київській області, - йдеться в повідомленні.

Також було зазначено, що укриття мирного населення під землею або у спеціальних захисних інженерних спорудах має низьку ефективність. Тому на сьогодні найбільш ефективним методом захисту від сучасної важкої артилерійської, авіаційної, ракетної зброї є своєчасна і оперативна евакуація мирного населення із зони можливих активних бойових дій.

Читайте також: