Пошук

На Обухівщині планують створити еколого-освітні туристичні маршрути

На Обухівщині планують створити еколого-освітні туристичні маршрути

Центр екологічної освіти та інформації на замовлення Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації реалізує проєкт «ЕКО-стежки Київщини», результатом якого стане створення еколого-освітніх туристичних маршрутів у Вишгородському та Обухівському районах.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Кагарлик.сity.

Підставою для розробки даного проєкту є Регіональна програма розвитку природно-заповідного фонду Київської області «Київщина заповідна» на 2017–2020 роки, затверджена рішенням Київської обласної ради, та Перелік природоохоронних заходів на 2020 рік, які фінансуються за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Що відомо:

  • Мета проєкту – популяризація туристичної привабливості Київщини, формування дбайливого ставлення до природи, історії та культури рідної землі.
  • Цільовою аудиторією проєкту є ті, хто цікавиться вивченням природної та історико-культурної спадщини регіону, фахівці-екологи, краєзнавці, вчителі, студентська молодь, прихильники туристичних мандрівок, учасники екскурсій вихідного дня.

Що відбувається:

  • До реалізації проєкту запрошені науковці, місцеві активісти-екологи, лісівники та краєзнавці.
  • Обстеження розпочалося з об’єктів природно-заповідного фонду Вишгородського, Обухівського та Васильківського районів Київщини.
  • Десятки кілометрів польових та лісових доріг, знайомство з таксаційними картами, планами, лісами, озерами, річками, балками – все задля того, щоб розробити цікаві та змістовні маршрути, якими будуть мандрувати дорослі і малі поціновувачі природи рідного краю.

Що вже є:

  • Розроблено Путівник мандрівника, який містить інформацію про всі об’єкти за цими двома еколого-освітніми маршрутами.
Читайте також:

Ми в соціальних мережах: