Пошук

На Обухівщині реалізуються два проєкти для розвитку пасажирського сполучення

На Обухівщині реалізуються два проєкти для розвитку пасажирського сполучення

Станом на сьогодні на залізниці реалізуються три інфраструктурні проєкти для розвитку пасажирського сполучення. Два з них напряму стосуються Обухівського району.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Обозреватель.

Перший – це запуск приміських електропоїздів у межах проєкту Kyiv City Express від Києва до Василькова в Обухівському районі, розповів в інтерв'ю OBOZREVATEL заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Щодня з цього міста до столиці на роботу та навчання їздить понад 12 тис. людей на маршрутках чи особистих автомобілях, які в години пік стоять у тривалих заторах. Запуск руху електропоїздів за цим напрямком заплановано до кінця цього року.

Тривалість поїздки від Василькова до станції Київ-Пасажирський складатиме близько 37 хвилин. Електропоїзди працюватимуть у ранковий та вечірній пік, а надалі планується додати й денні рейси, зауважив він.

Другий проєкт – це електрифікація залізниці від станції імені Тараса Шевченка у Смілі до Черкас.

Це дозволить запустити швидкісні електропоїзди Інтерсіті сполученням Київ – Черкаси з тривалістю поїздки 2 години 30 хвилин, а також запустити прямі приміські електропоїзди з Черкас у напрямку Миронівки, Знам'янки та Кропивницького. Запуск поїздів на електротязі заплановано на березень 2022 року, пояснив він.

Читайте також:

Коментарі