Пошук

На Обухівщині розвиватимуть туризм за допомогою цифрових технологій

На Обухівщині розвиватимуть туризм за допомогою цифрових технологій

Обухівська РДА перша в Україні підписала Меморандум про туристичну оцифровку району.

Підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Обухівською районною державною адміністрацією та командою FreeGen Group про туристичну та спортивну оцифровку району, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської РДА.

Відповідно до Меморандуму сторони співпрацюватимуть у питаннях розвитку цифрових туристичних та спортивних сервісів, просування туристичного потенціалу та розвитку масового туризму району шляхом створення сучасних цифрових туристичних продуктів, розвитку туристичних локацій, завдяки підвищенню якості та діджиталізації туристичних послуг та всебічної промоції потенціалу Обухівщини.

Одразу після підписання Меморандуму робоча група виїхала на локацію, яку було визначено як центральну для відзначення Всесвітнього Дня туризму в Обухівському районі. Цього року новоутворений Обухівський район святкуватиме День туризму 25 вересня в м. Богуслав. А отже від сьогодні вже готується 3D відтворення туристичного Богуслава, як презентація цифрової співпраці з командою FreeGen Group, яка буде представлена і доступна кожному гостю під час святкування, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: