Пошук

На Обухівщині стартує показ фільму про земляків в АТО

На Обухівщині стартує  показ фільму про земляків в АТО

На Обухівщині передпрем’єрний показ документального фільму «Зв’язок поколінь» стартує з Української громади.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сторінку Української громади.

Про що фільм

  • Про Героїв нашого краю – звичайних інженерів, волонтерів, вчителів, які у переломний для країни час стали на її захист. У фільмі проводиться паралель між історичними подіями нашого краю і сучасністю. Зйомки відбувались в Українці, Трипіллі, Обухові, Витачеві. Усі герої - реальні люди, які живуть поруч із нами.

Що має на меті проєкт?

  • «Зв’язок поколінь» - це один із проєктів національно-патріотичного виховання, який провадить ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів АТО у м. Києві та Київській області». Головне завдання – пробудити у молоді патріотичний дух, дух переможців.

Коли показ і де?

  • Примітно, що передпрем’єрний показ стартує саме з Української громади. 26-го листопада він пройде для вчителів і учнів ліцеїв Обухівщини, учасників АТО у глядацькій залі ПК «Енергетик».

Після прем’єри фільм буде розповсюджений на носіях пам’яті по всіх закладах освіти громади, аби в подальшому використовувати його на уроках національно-патріотичного виховання чи історії. Також посилання на фільм буде у доступі і на нашій офіційній сторінці в Фейсбук, то ж переглянути його зможуть усі бажаючі, йдеться у повідомленні.

Читайте також: