Пошук

На Обухівщині відбудеться спортивний забіг "Трипілля - Шари часу"

На Обухівщині відбудеться спортивний забіг "Трипілля - Шари часу"

30 жовтня з с. Витачів на Обухівщині стартує спортивний забіг "Трипілля - Шари Часу".

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на організаторів.

Це спортивний захід, розрахований, як на просунутих учасників, так і на початківців. З огляду на специфіку наших заходів – підтримка та популяризація цінностей української історії та культури - бажано приїжджати родинами (навіть якщо учасником забігу є її частина)! Цього разу ми хочемо привернути увагу учасників і їхніх груп підтримки до села Халеп’є (де можна відвідати музей видатного українського археолога В. Хвойки, що відкрив Трипільську культуру), унікального озера, що утворилося на висоті понад 90 м над рівнем моря, лінії оборони стародавнього Києва, села Вітачов (де можна побувати на висоті Княжого шпиля (м Красуха), Дубового гаю із меморіалом зниклого міста Святополч, заснованого у 1095 р, йдеться в анонсі.


За словами організаторів "Вся траса проходить по Змієвих валах та дорогах в полях".

  • Перша траса - 12 км 100м набору і спуску - "Із Сьогодення у Вчора" (ліміт 1,5 години) - тут можуть бігти учасники будь-якого рівня підготовки.
  • Друга траса - 27 км 550 набору і спуску - "Із Сьогодення - і глибше, і глибше ..." (ліміт 3,5 години) - для більш досвідчених.

Всі бажаючі просто підтримати "бігунів" можуть або провести час в чудовому місці на горі біля Княжого Шпилю - хатинці на курячих ніжках - капличці за сумісництвом)). Там все обладнано для відпочинку. Або відвідати музей Вікентія Хвойки - що б глибше зануритися в суть заходу. Буде організований трансфер (для бажаючих), додали вони.

Читайте також: