Пошук

На Обухівщині відбувся парад талантів «Осіння феєрія»

На Обухівщині відбувся парад талантів «Осіння феєрія»

Парад талантів Козина «Осіння феєрія» пройшов в онлайн-форматі.

«Осіння феєрія» - це один із наймасштабніших заходів, який щороку проходить у Козинському Будинку культури, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку "Козинська селищна рада Обухівського району Київської області".

На цей раз через карантинні обмеження захід довелось проводити без глядачів.

Режисером та автором сценарію виступила Ірина Корніюк, оператор та монтажер - Дмитро Сулима. Яскраві костюми для кожного номеру зшили костюмери Світлана Яцків та Людмила Трохимець. А знімальний майданчик – сцену, оригінально та святково оформила Наталія Макарчук.

Майже всі номери для «Осінньої феєрії» - нові. Цього року це було складніше ніж у попередні, бо багато вихованців творчих колективів пропускали репетиції. Керівники зробили неможливе! Враховуючи, що ми переносили концерт 4 рази. Втім, нам це вдалося! - розповіла художній керівник закладу Анна Зєнкова.

Концертну програму складали вокальні і танцювальні номери, а також виступ вихованців Народного аматорського драматичного колективу «Синій птах» та Народного аматорського циркового колективу «Бурлеск».

Запальними та енергійним, ніжно-ліричними та по-дитячому зворушливими танцями дивували хореографічні колективи: "Юність","Зебра","Роксолана".
Мелодикою чарівних голосів заворожували солісти Народного аматорського вокального колективу «Зозуленька».

Дивитись виступи можна за посиланням.

Читайте також: