На Обухівщині відкрилися дві поліцейські станції
11:22 30.12.2021
На Обухівщині відкрилися дві поліцейські станції

29 грудня, в Германівському округу Обухівської міської об'єднаної територіальної громади та у Козинській територіальній громаді запрацювали дві поліцейські станції.

Про це йдеться у повідомленні з посиланням прес-службу поліції Київської області.

Поліцейська станція Козинської ТГ розташована в приміщенні сільської ради села Підгірці. Відтепер підпорядковану територію буде обслуговувати старший лейтенант поліції Сергій Негода, який стоятиме на варті 24/7 в таких населених пунктах: Підгірці, Креничі та Романків, йдеться у повідомленні.

На відкритті станцій були присутні начальник Головного управління поліції Київщини Андрій Нєбитов, заступник начальника поліції Київщини Максим Очеретяний, співробітники управління превентивної діяльності, начальник Обухівського районного управління поліції Олег Петренко та представники місцевого самоврядування.

Цей проєкт є одним із найуспішніших проєктів МВС та Національної поліції України, адже безпечне життя потребує безпекової складової, - зазначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

В Германівському округу посаду поліцейського офіцера громади займе старший лейтенант поліції Степан Бойко. Поліцейська станція розташована в сільській раді с. Германівка. Поліцейський офіцер громади оберігатиме спокій жителів сіл Германівка, Семенівка, Перегонівка, Красна Слобідка, Матяшівка Григорівка, Гусачівка, Красне та хуторів Безіменного та Антонівки.

Довідково:

  • Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.
  • Поліцейські офіцери громади завершили спеціальне навчання, отримали відповідні сертифікати, помпові рушниці та ключі від службових автомобілів.
Погода