Пошук

На Обухівщині зведуть модульне містечко

На Обухівщині зведуть модульне містечко

Київська область, Обухівський район. На території Васильківської громади наступного тижня почнуть зводити модульне містечко для місцевих жителів, які втратили оселю внаслідок російської військової агресії. Там зможуть мешкати і переселенці.

Про це Суспільному повідомила мер Василькова Наталія Баласинович, передають Хроніки Обухова.

Це буде гарне містечко на 350 місць. Наразі ми займаємося комунікаціями і благоустороєм. І ми маємо зробити його дійсно таким, щоб людям там було комфортно, хоча кімнати невеликі, але вони повністю мебльовані. І там є все необхідне, щоб якийсь період там можна прожити, — сказала Наталія Баласинович.

За її словами, у модульному містечку оселяться жителі багатоквартирного будинку, який 28 лютого було повністю зруйновано внаслідок ракетного обстрілу Василькова. За результатами експертизи, цей будинок підлягає знесенню, додала вона.

Також тимчасове житло у модульному містечку зможуть отримати переселенці, які змушені були виїхати з домівок через російську військову агресію. Загалом таких на території Васильківської громади офіційно зареєстровано понад 5 тисяч людей, зазначила мер Василькова.

Що відомо

  • Внаслідок ракетного удару, який 28 лютого російські військові завдали по містах Васильків, Біла Церква та селу Калинівка на Київщині, зруйновано триповерховий гуртожиток та два житлових будинки.
  • У ніч проти 27 лютого під час обстрілів російською армією аеродрому у Василькові, у навчальну частину васильківського профтехучилища влучила ракета. Ніхто не загинув, утім навчальні приміщення закладу знищені вщент.
Читайте також: