Пошук

На Обухівщині з'явиться «Богуславський туристично-інформаційний центр»

На Обухівщині з'явиться «Богуславський туристично-інформаційний центр»

Київська область, Обухівський район, Богуславська тергромада. Волонтери Богуславського волонтерського штабу два місяці відвідували лекції та тренінги, працювали в групах, пропрацьовували різноманітні ідеї/ концепції/ ініціативи та думали над тим, як же можна їх реалізувати в рамках навчального проєкту «Від ідей — до дій».

Про це йдеться на сторінці місцевого волонтерського штабу, передають Хроніки Обухова.

І вже відібрано 6 ідей, які мають бути реалізовані за наступні кілька місяців. Примітно, що трьох проєктів долучені волонтери штабу:

  • «Історико-культурний благодійний захід «Портал крізь століття: Богуславська коляда», для відтворення місцевої традиції святкування Коляди — циклу різдвяно-новорічних свят.
  • «Богуславський туристично-інформаційний центр»: розробка Комплексної стратегії роботи Богуславського туристично-інформаційного центру, а також розробка якісного лого та брендбуку. Лого дозволить створити унікальну серію сувенірів, які будуть популяризувати подорожі до Богуслава та роботу Центру.
  • «Відродження традицій» — облаштування комфортної майстерні для проведення майстер-класів з різних ремесел, реставрація наявних ткацьких верстатів, закупівля необхідного обладнання та матеріалів для роботи.
Читайте також: