Пошук

На обухівського перевізника знову скаржаться: поганий сервіс - водії хамлять

На обухівського перевізника знову скаржаться: поганий сервіс - водії хамлять

Водії перевізника Обухівпастранс хамлять пасажирам. І йдеться не про поодинокі випадки.

Про це пишуть мешканці Обухова у соціальних мережах міста.

- Ви не могли б від'їхати для збору грошей? Ви ж бачите - довга черга з пасажирів, люди довго чекають ...

- Нічого страшного, почекають! Ми ж теж їх чекаємо ...

Шановні водії "Обухівтранс"!

Вам мало того, що частина людей пішла від вас на попутки, так ви ще й вирішили добити тих, хто "залишилися" "якісним сервісом" ???

Це був останній раз, коли я їхала автобусом №311 - пише пасажирка.

- Тестую можливість обходитися без пастрансу. Жодного лайфхаку, треба просто примусити себе в Київ і назад їздити попутками, в супермаркет ходити пішки (корисно), назад - на таксі. Раз на тиждень можна собі дозволити. Змінити звички, іншими словами.

- Розрахунок на тих, хто тільки підійшов до черги, побачив, що навіть на слідуючій маршрутці не вистачить сидячих місць, та вирішить їхати стоячи. До чого тільки не вдаються, щоб закосити кілька десятків додаткових гривень. А вирішується все дуже просто - гроші збираються на вході, а не після заповнення останнього місця.

- А ми попали трохи в іншу ситуацію,їхали з Обухова і запитали у водія про відправку про час відправки .Мали дочекатись ще одного члена сім'ї,це було питання в пару хвилин.І,що?Дуже гордо водій зачинив двері і рушив з вільними місцями,бо у нього графік.І таке буває.В обличчя його знаю,фоткать не стала,а Так обігнали на трасі у маршрутці що їхала з села, - коментують в Обухові.

Читайте також:
"Обухівтранс" потрапив до списку перевізників, на котрих скаржаться