Пошук

На сміттєвому полігоні біля Обухова продовжують реконструкцію

На сміттєвому полігоні біля Обухова продовжують реконструкцію

Київська область, Обухівський район, Козинська тергромада. На полігоні твердих побутових відходів № 5 продовжуються роботи в рамках проєкту рекультивації.

Зокрема, йдеться про першочергові заходи для недопущення руйнування вже виконаних будівельних робіт.

Про це під час інспекції на полігоні повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передають Хроніки Обухова з посиланням на КМДА.

Станом на початок 2022 року по проєкту рекультивації ділянки № 1 полігону виконано: виположування твердих побутових відходів та улаштування схилів ділянки № 1 до проектних відміток; накриття карти полігону № 1 шаром грунту; накриття карти полігону № 1 шаром щебеню (газовий дренаж); влаштування дренажу для уловлювання фільтрату на східній частині ділянки № 1 полігону, йдеться у повідомленні.

Петро Пантелеєв зазначив, що навіть в умовах воєнного стану полігон працював у штатному режимі.

Довідково:

  • У травні 2021 року розпочато будівельні роботи на об’єкті «Реконструкція та технічне переоснащення полігону твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області. Рекультивація ділянки № 1».
  • Проект рекультивації ділянки № 1 полігону передбачає комплекс природоохоронних та інженерно-технічних заходів, спрямованих на приведення ділянки № 1 полігону в екологічно безпечний об’єкт та відновлення територій, зайнятої під полігоном.
Читайте також: