На Великдень для парафіян організують онлайн-богослужіння

На Великдень для парафіян організують онлайн-богослужіння
10:43 09.04.2020
На Великдень для парафіян організують онлайн-богослужіння

Для парафіян організують онлайн-трансляцію богослужінь під час християнського Великодня, юдейського Песаха і мусульманських свят Ночі Бараата та початку місяця Рамадан.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

Варто зауважити, що під час карантину парафіяни зможуть відвідувати храми за відсутності богослужінь.

Таке рішення прийняло МВС після зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій.

  • Служби в храмах можна буде проводити лише за присутності 10 осіб: священника, прислужника, дяка, осіб, які технічно обслуговують богослужіння та забезпечують онлайн-трансляцію. Всі присутні мають носити маски, крім священнослужителя.
  • У разі намагань вірян відвідувати церкву, поліцейські патрулі «толерантно та виважено роз’яснюватимуть» необхідність виконання правил карантину.
  • Фізично відвідати храм віряни зможуть, коли там немає богослужінь, й обов’язково у масці чи респіраторі. У «великому храмі» не може одночасно перебувати більш як дві людини, не рахуючи священнослужителя, а у «храмі меншого розміру» – не більш як одна. Ззовні не повинно бути черг.
  • На Великдень у містах священників запросять у пекарні, заводи та магазини для освячення пасок. Охочі зможуть купити вже освячені паски. У селах обряд освячення пасок відбуватиметься таким чином: віряни зможуть виставити пасхальні кошики за ворота, а священник пройде вулицями та освятить їх.
  • Представники конфесій мають подати до МВС списки своїх священнослужителів, аби мати змогу дістатися до храмів без перешкод.
Погода