Пошук

Нардеп не задекларував всю нерухомість на Обухівщині

Нардеп не задекларував всю нерухомість на Обухівщині

Національне агентство із питань запобігання корупції виявило ознаки кримінального правопорушення у декларації за 2020 рік у народного депутата України Сергія Шахова.

Утім НАЗК не знайшло ознак незаконного збагачення, конфлікту інтересів та необґрунтованості активів.

Про це йдеться у висновку Національного агентства із питань запобігання корупції за результатами повної перевірки даної декларації, передають Хроніки Обухова з посиланням на «Слово і діло».

Зокрема, у НАЗК зазначають, що Сергій Шахов не вказав у декларації члена родини (цивільну дружину) – Інну Журбу, пояснюючи це тим, що вона є матір'ю трьох з п'яти його дітей, з якими він спільно не мешкає та не має спільного побуту. Аналогічні свідчення письмово надала і сама Інна Журба.

Крім іншого, за даними НАЗК, нардеп також не задекларував два будинки в селі Романків Обухівського району Київської області площею 616 кв. м та 1330 кв. м, які належать Інні Журбі з 2010 та 2017 року відповідно.

У матеріалах перевірки зазначається й інша нерухомість Інни Журби, яка не була відображена у декларації Шахова: вісім квартир в Києві, які належать Журбі з травня 2020 року, будинок в місті Луганськ площею 56 кв. м та 14 земельних ділянок у Обухівському районі на Васильківщині.

Читайте також: