Нарешті повернувся додому: в Обухові перепоховали бійця АТО

Нарешті повернувся додому: в Обухові перепоховали бійця АТО
09:19 03.06.2019

В Обухові поховали бійця АТО, котрий загинув на Донбасі 5 років тому і лише нещодавно був ідентифікований за ДНК.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на мера міста Олександра Левченка.

- Довжиною майже у п'ять років пролягла дорога додому нашого загиблого воїна Сергія Кононка. Майже п'ять років рідні сподівалися і жили надією, що Сергій живий. Але доля невблаганна, і результати проведених експертиз підтвердили найстрашніше. Сьогодні наше місто прощалося з Героєм, що віддав своє життя за Батьківщину, - зауважив він.

Кононко Сергій Олександрович народився 18 серпня 1982 року у нашому місті. Навчався в Обухівській загальноосвітній школі №4, після закінчення якої вступив до Київського технічного училища.

Строкову службу проходив з 2000 по 2002 роки у Підгірцях. Був звільнений у запас у званні сержанта.

Певний час Сергій працював на будівництві, але, маючи творчу натуру та патріотичну вдачу, мріяв про вільну, і незалежну державу, про що писав у своїх віршах, відкрито висловлювався у розмовах і дискусіях. І тому ні у кого, хто знав Сергія, не виникло здивування, коли він серед перших потрапив на революційний Майдан.
.
Коли ж розпочалася війна на Донбасі, він знову ж таки одним з перших, добровольцем вирушив на фронт. Вже там, на Луганщині, він став бійцем 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар».

- 24 серпня 2014 року, потрапивши під артобстріл на трасі в районі Новосвітлівка-Хрещувате, що на Луганщині, зник безвісти. Восени серед восьми тіл закатованих українських військовополонених, що були передані терористами російської федераціі з Краснодону українській стороні, було встановлено чотирьох «айдарівців», одним з яких, після проведення низки біологічних експертиз, виявився наш земляк Сергій Кононко, - додав він.

Підписуйтеся на канал "ОБУХІВСЬКА ТЕЛЕГРАМА" в месенджері Telegram

Топ за тиждень

Останні новини