Пошук

"Наш депутат": Дубинський готовий піти у відверто проросійський проект

"Наш депутат": Дубинський готовий піти у відверто проросійський проект

Окремі представники фракції «Слуга народу» незадоволені діяльністю своєї політичної сили і в майбутньому будуть готові змінити партію. Зокрема, приєднатися до відвертих проросійських політичних проектів.

Про це заявив народний депутат від 94 округу (Обухів-Васильків) Олександр Дубинський. Він назвав своїм можливим майбутнім фаворитом всім відомий кремлівський політпроект під назвою «Партія Шарія».

Про це повідомляє «НБН», з посиланням на You Tube відео Анатолія Шарія, передають Хроніки Обухова.

В ефірі телеканалу News One Дубинський зазначив, що в зараз він має намір сприяти своїй нинішній партії, однак якби не було партії «Слуга народу», то він би ймовірно приєднався до «Партії Шарія».

Якби не було партії «Слуга народу», я б, напевно, звернув увагу на «Партію Шарія». Більше жодної політичної сили, до якої можна було б приєднатися я не бачу і яка б в своїх гаслах, цілі і завдання реально відстоювала інтереси громадян , - заявив Дубинський

Шарій зазначив, що у нього налагоджений діалог з рядом представників фракції «Слуга народу» і в майбутньому він буде радий прийняти їх в свою політичну силу.

Читайте також: