Пошук

"Наш" депутат: Дубинський поскаржився Авакову на журналістів

"Наш" депутат: Дубинський поскаржився Авакову на журналістів

Народний депутат від “Слуги народу” (94 округ, Обухів - Васильків) Олександр Дубінський розповів, що передав міністру внутрішніх справ Арсену Авакову матеріали щодо начебто стеження за високопосадовцями США журналістами “Слідства.Інфо”.

Про це Олександр Дубінський повідомив у коментарі редакції “Слідства.Інфо”, передають Хроніки Обухова.

- Документи стосуються найвищих посадових осіб Сполучених Штатів Америки, включаючи генпрокурора США, деяких сенаторів, офіційних осіб Держдепу, за якими ведеться слідкування, в тому числі за допомогою так званих “квазімедіа”, грантових організацій, які отримують фінансову підтримку, наприклад, “Слідство.Інфо”, — сказав він.

Усі документи, які начебто вказують на можливе стеження журналістами за іноземними держслужбовцями, він передав особисто міністрові внутрішніх справ Арсену Авакову.

- Вчора я був на прийомі в Арсена Авакова, безпосередньо йому передав усі матеріали про вашу в тому числі незаконну діяльність, — додав нардеп.

Довідково:

  • 3 березня, Міністерство внутрішніх справ заявило, що Національна поліція розслідує кримінальне провадження про стеження за чиновниками США в Україні за матеріалами, які Дубінський передав очільнику МВС.
  • Наприкінці січня Олександр Дубінський провів пресконференцію, під час якої звинуватив редакцію “Слідство.Інфо” у шпигуванні за посадовими особами США. На підтвердження своєї заяви він продемонстрував запит нашої агенції. У цьому запиті журналісти питали нардепа про його зустрічі з фігурантами справи про імпічмент Трампа. Зокрема, з Рудольфом Джуліані, персональним адвокатом Трампа.

У свою чергу “Слідство.Інфо” виступило з заявою, де розцінило дії народного депутата як тиск на журналістів та поширення неправдивої інформації.

Читайте також: