Названо декілька причин для відмови від салютів у Новорічну ніч

11:35 31.12.2021

Феєрверки - небезпечна розвага. До того ж вони лякають маленьких дітей та тварин. А птахи гинуть від жаху, почувши вибухи.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Соцпортал.

1. Гучні залпи викликають страх і паніку у птахів та тварин. Гуркіт феєрверків травмує чутливі органи слуху тварин. Наприклад, собаки здатні почути шарудіння на відстані декількох сотень метрів - можна лише уявити, які відчуття у них викликає салют. Багато тварин від страху під час феєрверків тікають і губляться.

Вибухи піротехніки порушують сон та лякають маленьких дітей. Це впливає на їх здоров'я. Багатьом дорослим кількагодинне бахкання петард та феєрверків у новорічну ніч теж приносить мало задоволення, - зазначив депутат Київради VIII скликання Костянтин Яловий.

2. Від феєрверків на вулицях залишається багато сміття. Також фахівці говорять про шкоду дрібнодисперсного пилу, який піротехніка виділяє під час згоряння.

3. Петарди чи феєрверки небезпечні. Вони вистрілюють заздалегідь або виявляються занадто потужними, - щороку у відділеннях "швидкої" опиняються сотні людей з опіками та контузіями.

Погода