Пошук

Названо продукт для довголіття

Названо продукт для довголіття

Шоколад - не лише делікатес, а й продукт, який продовжує життя. Проте лише за умови, що це чорний шоколад, а не молочний і тим більше не солодка плитка.

Вчені підтвердили здатність темного шоколаду продовжувати життя, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Ua.news.

Зберігає молодість

Дослідження вчених з Гарвардського університету показало, що вживання темного шоколаду сприяє збереженню молодості – його шанувальники в середньому живуть на рік довше.

Запобігає виникненню онкології

Фахівці встановили, що завдяки високому вмісту антиоксидантів та мінералів темний шоколад покращує кров’яний тиск та запобігає виникненню онкології, а також серцево-судинних захворювань.

Покращує пам'ять

Вчені Гарварда також заявили про користь темного шоколаду для пам’яті та роботи мозку. Вони назвали його ефективним продуктом зменшення резистентності до інсуліну й уповільнення старіння. При цьому кількість активних сполук у шоколаді безпосередньо залежить від концентрації какао.

Дослідники додали, що люди, які з’їдають три плитки темного шоколаду на місяць, продовжують собі життя. Ризик передчасної смерті у них склав на 36 відсотків менше, ніж у тих, хто відмовляє собі у вживанні цього продукту.

Читайте також: