Пошук

Названо ще одну причину для вакцинації від Covid-19

Вчені дійшли висновку, що у вакцинованих пацієнтів знижується ризик "довготривалого ковіду".

Повна вакцинація проти коронавірусу знижує ризик довготривалих симптомів хвороби, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Українську Правду.

Повна вакцинація від Covid-19 зменшує ризик не лише зараження, а й розвитку інфекції, що переходить у довготривалий ковід,- йдеться у дослідженні.

У частини людей, яка хворіє на коронавірус після повного щеплення, шанси на розвиток симптомів тривалістю понад чотири тижні знижуються на 50%.

Дослідження проводилося під керівництвом Королівського коледжу в Лондоні.

У період з грудня 2020 року по липень 2021 було відстежено стан здоров’я понад 1,2 мільйонів дорослих, які отримали одну дозу вакцини, і понад 900 тисяч, які отримали дві дози.

Лише 0,2% повністю вакцинованих людей підтвердили, що заразилися коронавірусною хворобою після вакцинації (2370 випадків).

5% (592) повністю вакцинованих людей , які згодом інфікувалися та надавали дані більше місяця, мали Long COVID (хворіли 28 днів з моменту позитивного тесту).

У невакцинованій групі цей показник становив близько 11%.

Науковці також зазначили, що повністю вакциновані особи з Covid-19, особливо віком від 60 років, частіше повідомляли про безсимптомну хворобу, ніж невакциновані особи.

Дослідники також виявили, що деякі люди перебувають у зоні ризику зараження так званими проривними інфекціями (Covid-19 після вакцини), ніж інші.

Йдеться про людей зі слабким здоров'ям, літніх людей, людей з ожирінням та мешканців малозабезпечених районів.

Крім того, це стосується людей, які отримали лише одну дозу вакцини.

Читайте також: