Пошук

Нова станція захистить Обухів від віялових відключень

Нова станція захистить Обухів від віялових відключень

Майже щодня стаються відключення електроенергії у низці населених пунктів Київщини. Хто завтра залишиться без світла - лотерея. Гендиректор «Київські регіональні електромережі» назвав причини аварійних відключень.

Зарощеність трас деревами, зношеність мереж та аварії на абонентському обладнанні - основні причини відключень електропостачання, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на видання "Моя Київщина".

Бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі обслуговують понад 50 тисяч кілометрів ліній електропередач по усій Київській області. Для забезпечення безперебійного живлення ДТЕК Київські регіональні електромережі оновлює мережі Київщини в рамках програми Велике оновлення мереж. Так, у 2021 році інвестиційна програма компанії збільшилася на 112% до 725 млн грн. Це стало можливо завдяки запровадженню стимулюючі інвестиції RAB-тарифів, - розповідає гендиректор «Київські регіональні електромережі» Віталій Шайда.

Завдяки збільшенню інвестицій ДТЕК Київські регіональні електромережі завершив будівельні роботи на підстанціях «Гостомель» та «Козин». Вони дадуть додаткову потужність у енергодефіцитні Бучанський та Обухінський райони, а також дадуть змогу компанії приєднати до мережі нових клієнтів.

Також запланована реконструкція підстанції «Дачна». Це дасть змогу перенести частину навантаження з підстанції «Обухів» на новозбудовану підстанцію «Козин».

Представник компанії коментує аварійні відключення:

Завдяки ремонту та модернізації мережі компанія зменшила тривалість аварійних відключень у середньому на 163 хвилини. Так, якщо у 2020 році кожен клієнт компанії в середньому провів 655 хвилин без світла, то за результатами 2021 році цей показник зменшиться до 492 хвилини. До 2033 році ДТЕК Київські регіональні електромережі планує зменшити тривалість аварійних відключень до 269 хвилин.

Головною причиною аварійних відключень у Київській області є зарощеність трас деревами та порослю.

52% серед усіх аварійних відключень трапляється саме через падіння дерев та їхнього гілля на лінії електропередач, - коментує Віталій Шайда.

Та додає, що розчисткою трас мають опікуватися не тільки працівники ДТЕК, а й землекористувачі.

Тобто мешканці приватного сектора мають обрізати дерева та кущі на власних подвір’ях та присадибних ділянках. Для того, щоби розчистити лінії від зелених насаджень власнику земельної ділянки необхідно подати заявку до ДТЕК Київські регіональні електромережі на відключення, узгодити час і тільки потім обрізати дерева в радіусі не менше метра від лінії електропередачі, - пояснюють у компанії.

Також 24% усіх аварійних відключень трапляються через зношеність мереж.

Ще 19% з усіх аварійних відключень трапляється через аварії на абонентському обладнанні. Власники такого обладнання часто не мають компетенції чи можливості вчасно обслуговувати свої мережі, через що трапляються тривалі аварійні відключення.

Перший крок, який допоможе покращити ситуацію — передати об’єкти у власність компанії. Для цього необхідно звернутися до Центру обслуговування клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі та подати заявку з проханням взяти електрообладнання на свій баланс. Після чого власнику буде направлено перелік документів, які необхідно надати для такої передачі. Є й інший варіант — укласти з компанією договір на обслуговування абонентських мереж, - пояснили у компанії.

Також мешканців області закликають розрахуватись з боргами. Споживачі заборгували ДТЕК 54.9 млн грн з ПДВ, з них заборгованість населення – 27.6 млн грн з ПДВ.

Читайте також: