Пошук

Новий керівник пообіцяв зробити Обухівську поліцію кращою на Київщині

Новий керівник пообіцяв зробити Обухівську поліцію кращою на Київщині

Ймовірний новий очільник поліції Обухова пообіцяв зробити з неї найкращий на Київщині відділ.

Про це Олег Петренко, котрий працював у Броварах, а зараз ніби переводиться в Обухів розповів на своїй сторінці у Facebook, передають Хроніки Обухова.

Проаналізувавши прикру ситуацію, яка сталась в Кагарлику, для себе вирішив не відсиджуватись (як хто вважає на теплому місці), а прийняти безпосередню участь у створенні нового підрозділу! Саме сьогодні звернувся з рапортом до керівника поліції області про призначення мене на посаду начальника Обухівського відділу поліції, при цьому розуміючи який тягар і відповідальність я на себе беру! Але враховуючи мій досвід роботи, я впевнений, що незабаром Обухівський відділ поліції буде одним із кращим на Київщині! розповів він.

Довідково:

  • В ніч з 23 на 24 співробітники Кагарлицького відділку поліції Сергій Сулима та Микола Кузів у своєму кабінеті катували та згвалтували жінку, яку викликали як свідка крадіжки. Їй надівали протигаз, кайданки та стріляли з табельної зброї над головою. Після цього кілька разів зґвалтували, передає УП.
  • Потерпіла сама звернулася до лікарні та вказала на поліцейських.
  • Після розголосу їх відсторонили, підрозділ розформували. Декілька днів тема була у фокусі усіх національних медіа України.
Читайте також: