Пошук

Обираємо новий холодильник: головні аспекти

Обираємо новий холодильник: головні аспекти
PR Публікація розміщена на правах реклами

У житті кожної родини настає час, коли постає питання вибору та придбання нового холодильника. Найприємніше обирати тоді, коли новенький холодильник необхідний для нової оселі.

Але часто трапляються і непередбачувані ситуації, коли новий прилад потрібен якомога швидше, адже старий зламався чи остаточно відпрацював свій ресурс. У такому разі задача перетворюється на «завдання із зірочкою». Адже не завжди виходить одразу виділити з бюджету чималу суму на гарний холодильник. Купувати занадто дешевий — теж не варіант, адже він навряд чи служитиме довго.

Щоб заощадити кошти та отримати прийнятну якість за помірну вартість, обирайте холодильник в інтернет-магазині мережі гіпермаркетів «АШАН» — https://auchan.ua/holodil-niki/. Переваги такої покупки очевидні: можливість адресної доставки, а також — оформлення кредиту на вигідних умовах. Отже, завдання — обрати холодильник, який задовольнятиме усі потреби та працюватиме без поломок та неприємних «сюрпризів» протягом довгих років!

На що звертаємо увагу

  1. Габарити та кількість камер. Логіка проста: не варто намагатися встановити величезну холодильну шафу із двома дверцятами до маленької кухні. Є одно-, дво- та трикамерні моделі. Обирайте залежно від квадратури кухні, кількості людей у родині.
  2. Наявність сучасних додаткових функцій. Варто заплатити трошки дорожче, але отримати новий холодильник із супер зручною функцією No Frost. За її допомогою ви назавжди попрощаєтеся з такою неприємною процедурою, як розморозка.
  3. Клас енергозбереження. Залежно від рівня споживання електроенергії, холодильники поділяються на класи: A ++ <30 % (максимально енергоощадливий холодильник), A + 30–40 %, A 40–55 %, B 55–75 %, C 75–90 %, D 90–100 %, E 100–110 %, F 110–125 %, G> 125 % (потребують найбільше кіловат). Сьогодні найпоширеніші категорії — це A + і A ++.
  4. Наявність та розмір морозильної камери. Звичайно, найліпший варіант — окрема морозильна шафа, та якщо простір на кухні замалий, то обирайте комбінований варіант. Морозилка може бути зверху чи знизу.
  5. Дизайн та зручності всередині. Виробники пропонують чимало цікавих штучок, щоб завоювати увагу покупця. Полички, що висуваються вперед, місця для зберігання пляшок, спеціальні відсіки для овочів тощо. Радимо придбати модель, на поличці якої без проблем поміститься трилітрова банка.
  6. Колір та дизайн. Варіантів чимало, та безпрограшний вибір — це класика, білий холодильник класичного дизайну.

Найкращими вважають моделі європейських виробників. Радимо також слідкувати за акціями та спеціальними пропозиціями на сайті «АШАН».

Читайте також: