Пошук

Обухів, Дубинський, СБУ і обшуки: що відбувається у студії обухівського депутата

Обухів, Дубинський, СБУ і обшуки: що відбувається у студії обухівського депутата

5 лютого стало відомо про обшуки у приміщенні студії Олександра Дубінського (депутат від 94 округу, Обухів - Васильків) на телеканалі "1+1" за адресою Куренівська,18 в Києві.

Про це йдеться у повідомленін УП, передають Хроніки Обухова.

- Голова Служби безпеки Іван Баканов заявив, що обшуки на телеканалі "1+1" проходили у межах розслідування кримінальної справи щодо незаконного прослуховування прем‘єр-міністра Олексія Гончарука, - йдеться у повідомленні.

За словами голови СБУ, слідчі дії по цій справі велися щодо міністрів Уряду, представників державної влади та УДО. Кілька міністрів пройшли перевірку на детекторі брехні.

- Про жоден тиск на журналістів телеканалу "1+1" або утиски свободи слова в Україні в даній ситуації мова не йде. І йти не може в принципі. Ми говоримо про неупереджене та всебічне розслідування кримінальної справи щодо незаконного прослуховування голови Уряду. І слідчі дії проходили не тільки на вул.Куренівській, 18, але й за іншими адресами осіб, що перевіряються, - сказав Баканов.

В СБУ нагадали, що триває досудове розслідування за фактом незаконного використання спеціальних технічних засобів отримання інформації в приміщеннях Кабміну.

За даними слідства, до злочину можуть бути причетні особи, які "періодично відвідують та використовують під час своєї діяльності приміщення на вулиці Куренівській".

Читайте також: