Обухів і Українка на карті вакцинації України: хто більше?

Обухів і Українка на карті вакцинації України: хто більше?
11:26 27.05.2021

"Антикорупційний штаб" запустив інтерактивну Карту вакцинації. За допомогою Карти можна за кілька кліків знайти найближчий до вас пункт вакцинації, ознайомитись зі статистикою щеплень на ньому та, за потреби, повідомити про порушення.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланям на Новини картографії від Візіком.

Вона доступна за посиланням: vac.shtab.net. За допомогою Карти можна у кілька кліків знайти найближчий до вас пункт вакцинації, ознайомитись зі статистикою щеплень на ньому та, за потреби, повідомити про порушення.

Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров'я України. Вона охоплює всю територію України: від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих територій), є повністю безплатною, має форму зворотного зв'язку та можливість повідомити про порушення пов'язані з процесом вакцинації в України.

До Антикорупційного штабу регулярно звертаються зі скаргами на порушення в процесі вакцинації. Це і вакцинація в порушення етапів визначених МОЗ, і недотримання соціальної дистанції, і надмірна утилізація вакцин. Відтепер кожен українець має змогу побачити наявні пункти вакцинації та статистику використання ними вакцин, а також повідомити про порушення, на яке обов'язково відреагують наші юристи – зазначив голова Правління ГО "Антикорупційний штаб" Сергій Миткалик.

Додатковий функціонал Карти полягає у тому, що вона автоматично рахує можливо втрачені дози вакцини.

Кожен флакон вакцини AstraZeneca, як відомо, містить 10 доз, які можна використати впродовж 6 годин. Невикористані – утилізуються.

На основі даних НСЗУ Карта в автоматичному режимі обліковує ймовірно утилізовані дози: як по Україні загалом, так і за кожним окремим пунктом вакцинації. Детальніше про це йдеться у розділі "можливо втрачені дози" на сайті Карти.

В ситуації з Обуховом і Українкою ситуація наступна.

Обухів,

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ОБУХІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"

  • Вакциновано:799
  • Можливо втрачено:1

Українка,

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"

  • Вакциновано:784

  • Можливо втрачено:76