Пошук

Обухів: керівництво "картонажки" підозрюють у виведенні коштів до Росії

Обухів: керівництво "картонажки" підозрюють у виведенні коштів до Росії

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. Керівництво Київського картонно-паперового комбінату, що розташований в м. Обухів, підозрюють у крадіжці грошей й і виведенні їх на російські рахунки.

Про це йдеться в тг-каналі Обухів First!, передають Хроніки Обухова.

Коротко:

1. кого підозрюють - керівництво Київського картонно-паперового комбінату (м. Обухів) на чолі з власником тов. Крупчаком.
2. суть підозри - виведення на рахунки підприємств-прокладок в Росії 52 млн. грв.
3. поточна ситуація: вилучена документація, проведені обшуки.

Встановлено, що, починаючи з 2021 року, посадові особи підприємства, власником якого є громадянин рф та ексдепутат від провладної партії, через сумнівні операції вивели на рахунки товариств країни-агресора 52 млн грн, розповіли в Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

  • Правоохоронці провели санкціоновані обшуки у житлових та нежитлових приміщеннях фігурантів і цілісних майнових комплексах підприємства.
  • У результаті вилучили первинні документи фінансово-господарської діяльності про імпортні операції та операції з контрагентами внутрішнього ринку України, а також документи, зокрема і «чорнові» записи, фінансової звітності.

Кримінальне провадження розслідується за статтями 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Читайте також: