Пошук

Обухів — Київ: жителів передмістя хочуть обмежити у в'їзді в столицю

Обухів — Київ: жителів передмістя хочуть обмежити у в'їзді в столицю

Щороку в Києві кількість машин збільшується, через це створюються величезні затори. Особливо ситуацію ускладнив локдаун - громадський транспорт зупинили і люди пересіли на автомобілі. Для вирішення цієї проблеми розглядають кілька варіантів.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Вєсти.

Так, пропонується зменшити кількість авто з передмістя. Особливо з боку Обухівщини.

За даними КМДА, в Києві щодня на дорогах знаходиться близько 850 тисяч автомобілів, з них 200 тисяч - ті, хто в'їжджає в місто щодня, в тому числі і з елітної Конча-Заспи.

У нас була ідея, яка ще не втілена: на перших же світлофорах, які зустрічають жителів передмістя, в тому числі і наших віпів, встановити обмеження на пропускну здатність. Найважливіше тут буде порахувати кількість автомобілів з кожного напрямку. Наприклад, обмежити в'їзд з Кончі до 15 тисяч, а 15 001-му такого в'їзду не дати. А ви там самі вирішуйте у себе, кому їхати, а кому ні , - говорить викладач кафедри міського будівництва КНУБА Дмитро Беспалов.

Також розглядається такий варіант, як посунути початок робочого дня для різних сфер економіки. Але для цього потрібна системна робота, потрібно складати базу даних роботодавців. Експерти стверджують, що потрібне якесь рішення, в якому було б передбачено контроль. Китайці, наприклад, придумали так: з парними номерами їздять по парних числах, з непарними - по непарних.

Читайте також: