
Частина обухівських ресторацій анонсувала перехід на формат роботи, котрий зводить до мінімуму можливість порушити карантин, а саме - доставку.
Інформацією про це адміністрація закладів ділиться на своїх сторінках у facebook, передають Хроніки Обухова.
Втім, подібний різкий рух тумблера викликає багато питань:
- скільки клієнтів серед підписників і підписників серед клієнтів? Яка частина з них проекспериментує з відсутньою (у більшості випадків) доставкою?
- як зміниться меню і як, знову-таки, донесуть цю інформацію до існуючих чи потенційних клієнтів власники закладів, котрі, будьмо відвертими, ніколи занадто не переймалися маркетингом?
- як карантин вплине на працівників закладів, зокрема, таку складову їх життя як завантаженість і, відповідно - зарплату?
- 4. Як швидко і якісно можна побудувати службу доставки, котра, можливо, втратить свою актуальність через 3 тижні і чи робитиметься це насправді тощо.
Очевидно, що ситуація до котрої потрапили обухівські (і не лише) ресторації це, не вирок, це - виклик. На котрий, ми сподіваємося, хист власників і щедрість фарту дадуть свою позитивну відповідь вже найближчим часом.
А поки перехід на формат доставки анонсували такі, популярні в Обухові заклади як:
Сьогодні наша кав’ярня переходить в інший режим роботи.
Ми будемо далі працювати як кодитерська на виніс, чи з можливою доставкою, але без змоги посидіти в залі. Тільки з собою (будемо тримати запас свіжого) і під замовлення.
Маємо зізнатись - це дуже складний і відповідальний крок, адже зобов'язання по заробітній платі і податкам та іншим платежам навряд чи можливо відмінити…..
Чи готові ми до нових санітарних норм у стані карантину? Ми і до цього давно використовуємо професійні засоби дезинфекції і для рук, і для поверхонь, нам не звикати і маємо запас.
Будемо раді за вашу підримку у вигляді замовлення на свято чи покупку наших продуктів, - анонсували у кав'ярні.

З 17.03. ресторан працює лише на доставки та самовивіз.
Ми турбуємося про наших клієнтів та працівників тому завжди пильно ставились до питань гігієни та санітарних норм. Але у зв'язку з можливістю поширення COVID-19 ще більше підсилили наш щоденний санітарний режим.
Найкраще, що ми зараз можемо зробити для зупинки поширення пандемії - сидіти вдома, а ми зі свого боку намагатимемося зробити ваш карантинний час комфортним та смачним, - проголосили у закладі.

Підтримуємо заходи з запобігання розповсюдження вірусної інфекції та, на жаль, зачиняємо наші двері до 03.04.20
Але, в скрутну годину ми повинні бути разом, навіть коли ми розділені стінами наших домівок.
І спромогтися зробите те, що вміємо найкраще .
Найкраще, що вміємо ми - це смачно годувати та створювати свято!
Тому відсьогодні та кожного дня - для Вас та Вашої родини :
- смачні свіжі страви - на сніданок, обід та вечерю
- великий вибір пісних страв з дотриманням всіх санітарних норм
- зручний розрахунок та можливість отримати різноманітні знижки та смачні додаткові пропозиції
- працюємо з безкоштовною доставкою ( по місту Обухів)
Борімося - та поборемо! - закликали у ресторані.

Ймовірно, подібну позицію зайняла частина інших закладів в Обухові і районі.
Разом з тим, за даними дослідження компанії Poster, продажі закладів громадського харчування в Україні з 12 до 15 березня 2020 року скоротилися в середньому на 26% порівняно з аналогічним періодом минулого тижня. На вихідних 14-15 березня цей показник просів на цілих 36%, пише Економічна правда.
За оцінками експерта в ресторанному бізнесі Ольги Насонової, глобальні втрати в ресторанному бізнесі через коронавірус можуть сягнути 50% і навіть більше. Більшість персоналу втратить роботу.
- Багато закладів, діяльність яких офіційно припинена, намагаються терміново переорієнтуватися на доставку. Ті, хто не встиг зробити цього раніше, стають в чергу на підключення до сервісів типу Glovo або Uber Eats, хтось організовує свою доставку, перетворюючи офіціантів у тимчасових кур'єрів, - йдеться у статті.
Формати закладів, які раніше, в принципі, не працювали з доставкою – бари, паби, кав'ярні, закладу з караоке, кальянні – також борються за гостей: багато хто пропонує акції і знижки за самовивіз страв і напоїв.
Частина рестораторів вважає за краще почекати кілька днів, перш, ніж приймати якісь рішення про новий формат роботи.
Громада може підтримати місцевий бізнес. Але, лише в ситуації, коли має можливість. В даній це досить важко і схоже на допомогу заручника заручнику. А це важко. Часто просто неможливо.
*Ілюстративне фото піци by facebook-cторінка Zefir
Коментарі