Пошук

Обухів проти Козина, депутати проти голови: боротьба триває

Обухів проти Козина, депутати проти голови: боротьба триває

Обухів і Козин не можуть "поділити" с. Старі Безрадичі. Його голова за приєднання до Козинської ОТГ, в той час як депутати сільради і більшість громади - за Обухів.

Про це йдеться у статті на шпальтах КиевВласти.

- Дерев'янська сільрада завершує процес приєднання до Обухова, до котрого в цьому році приєднався Нещерів. Тепер до Обухова планують приєднатися і Старі Безрадичі. Основна частина населення і депутати сільради вже проголосували за приєднання до міста обласного значення.

Варто відзначити, що за це приєднання не голосував голова сільради. У проекті змін до перспективного плану, щодо якого зараз ще ведуться диспути, ця сільрада входить в Козинської селищної громади.

Однак, воля громади буде визначальною для прийняття остаточного рішення. Тим більше, що це місто обласного значення і всі послуги, які отримують Старі Безрадичі, пов'язані з Обуховом. І якщо громади пройдуть цей процес, необхідно буде лише скорегувати проект перспективного плану, дотримуючись Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", - прокоментував ситуацію Керівник Офісу реформ в Київській області Володимир Удовиченко.

На фото: городище Тумаш (Торч) в селі Старі Безрадичі, друга половина 20 ст.

Читайте також:
Читайте також: