Пошук

Обухів, тероборона, зброя і зарплата

Обухів, тероборона, зброя і зарплата

Командувач Сил Територіальної оборони ЗСУ бригадний генерала Юрій Галушкін звернувся до добровольців Сил ТрО та командирів ДФТГ із закликом здати зброю в місця зберігання.

Про це йдеться у його повідомленні на сторінці Територіальної оборони ЗС України, передають Хроніки Обухова.

ПРИЧИНА

Частина наших регіонів звільнена від окупантів і там не ведуться бойові дії. На цих територіях потрібно виконувати завдання, пов’язані з відбудовою наших міст та сіл, відновлювати економіку, повертатися до роботи. Саме тому у цих регіонах час зосередити зброю у визначених місцях зберігання. Ви будете доглядати її, брати на тренування та за потреби отримувати для виконання завдань, сказав він.

КОГО СТОСУЄТЬСЯ

Як відомо, зараз від окупантів звільнені Київщина, Житомирщина, Чернігівщина та Сумщина. Втім, про які саме регіони йдеться він не уточнив.

ХТО ПЛАТИТЬ

Крім того, Асоціація міст України виступила проти законопроекту, що пропонує покласти грошове забезпечення учасників добровольчих формувань територіальних громад на видатки самоврядування.

Про це йдеться у повідомленні на сайті організації.

ЧОМУ ТАК

В Асоціації кажуть, що можливості місцевих бюджетів зараз вельми обмежені, а до того ж видатки на забезпечення добробатів "за своєю природою" відносяться до загальнодержавних.

СКІЛЬКИ ОБІЦЯЛИ

Розмір грошового утримання для членів формувань депутат Шахов у своєму законопроєкті визначає від 150% до 350% мінімальної заробітної плати залежно від наявності у людини звання і правоохоронного чи бойового досвіду.

Читайте також: