Пошук

Обухів, вибори до Верховної Ради і моральний авторитет

Обухів, вибори до Верховної Ради і моральний авторитет

Ще 2 тижні і 94 округ, а разом з ним і Обухів матимуть нового депутата. Відкиньмо пафос - ним стане Дубинський або Кононенко. До "п'ятірки" потраплять Ільєнко і Мосійчук. Можливо - Романюк. Але, на цьому все - чуда не буде.

Ми не отримаємо чесного філантропа, котрий все життя готувався для того, шоб ощасливити своїм політичним оморфом Обухівщину. Ми отримаємо переможця, котрий, як і інших 4 у списку за ним зі 100% гарантією мотали би термін на Колимі років ще 30-40 тому.

Це знаємо ми, це знають вони, це знають відповідні органи.

Втім, в сучасній системі координат вони "шановані люди", мета котрих переконати нас у їх власному, МОРАЛЬНОМУ, передусім, АВТОРИТЕТІ. Проблема в тому, шо ми самі шукаємо його в них - не управлінські абощо якості, а видуманий образ пана Енгергальда, котрий не ображатиме малого Тараса. Натомість, поділиться своїми статками - побудує дороги, дитсадки і школи як "вішкодування", плату за обрання до вищого законодавчого органу країни.

"Який народ - такі бояри", стверджує народна приказка. Ми заздримо тим, хто може профінансувати свою кампанію, а ще більше тим, хто заробить на чужій.

Вони згадують про нас раз на чотири роки і наввипередки намагаються спокусити своєю політичною незайманістю.

Безумовно, всі вони АВТОРИТЕТИ, але не МОРАЛЬНІ.

МОРАЛЬНИМИ були маловідомі для загалу, але фантастичні за своїм внеском до української, як мінімум, культури, наші земляки - письменник ВАСИЛЬ ЧУХЛІБ (на фото), історик ОЛЕГ КРИЖАНІВСЬКИЙ і філософ ВАСИЛЬ ЛІСОВИЙ.

Ті, за кого ви будете голосувати 21 липня - ВИМУШЕНІ. Не плутаймо їх обіцянки бути обраним і наші очікування від власного вибору. Спільного між ними немає.

Тому лишається одне, класичне - вибрати менше із зол (кожному своє).

Без ілюзій, алюзій і тому подібних марних у таких випадках, сподівань.

Тому, що приклади попередніх обранців по 94 округу давно довели - кіно закінчиться, як тільки порахують бюлетені. І нас попросять залишити приміщення кінотеатру.

Читайте також:

Коментарі