Пошук

Обухів: зелене місто чи брудна промислова зона

Обухів: зелене місто чи брудна промислова зона

В Обухові пройдуть Громадські слухання щодо розроблення плану зонування території Обухова, які вирішать подальшу долю міста.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Богдана Яцуна, депутата Обухівської міської ради від партії "Голос".

План зонування території міста визначить те, яким буде стратегічний вектор розвитку Обухова на наступне десятиліття:

  • Зелене місто для комфортного життя чи густозабудований багатоповерховий спальний район і брудна промислова зона біля столиці?
  • Місто для жителів, чи перш за все для забудовників?

Громадські слухання щодо розроблення плану зонування території міста Обухів Київської області відбудуться 16 липня 2021 року о 19:00 годині у приміщенні Обухівського центру культури і дозвілля Обухівської міської ради в місті Обухів Київської області по вулиці Київська, 117. Запрошую взяти участь усіх зацікавлених обухівців, - написав депутат.

За лінком можна ознайомитися з проектами документа.

Повідомляється, що зауваження та пропозиції приймаються у строк з 1 липня 2021 року по 30 липня 2021 року (включно) на адресу: Виконавчий комітет Обухівської міської ради, 84205, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 10. В електронному вигляді: E-mail: vykonkom@obcity.gov.ua.

Жителі Обухова, у відповідності до чинного Генерального планку міста, пропонують зберегти від забудови:

  • зелену лісову зону 4 га нижче Миру, 1
  • лісові насадження між с. Таценки і промисловою зоною Обухова («Інтерфом»), площею понад 16 га, з двох боків від дороги на міський пляж.
Читайте також: