Пошук

Обухів звинуватили у порушенні законодавства України про доступ до публічної інформації

Обухів звинуватили у порушенні законодавства України про доступ до публічної інформації

БО “БФ Srabilization Support Services” в рамках проєкту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” і протягом липня-жовтня 2020 року провела всеукраїнський моніторинг регіональних та місцевих антикоронавірусних програм.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Простір.

Зокрема, в рамках проєкту організація провела аналіз місцевих рішень щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції та подолання наслідків карантину, ініціювала діалог між представниками місцевої влади та громадськості з метою визначення ефективності зазначених політик і верифікації результатів моніторингу та визначити найкращі практики та рішення.

При проведенні моніторингу антикризових політик головним завданням було визначити специфічні управлінські рішення, які б характеризували місцеву політику щодо боротьби з коронавірусною хворобою.

Втім, кілька ОТГ, в тому числі і Обухівська не надали відповіді на Запит на доступ до публічної інформації, таким чином порушуючи законодавство України про доступ до публічної інформації, йдеться у звіті.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: