Пошук

Обухівчан закликають вчасно повідомляти про зміну постачальника газу

Обухівчан закликають вчасно повідомляти про зміну постачальника газу

Минулого року українцям дозволили самостійно обирати постачальника газу. Але щоб не залишитись без субсидії, мешканці мають своєчасно повідомляти про зміну виконавців житлово-комунальних послуг.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської РДА.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця управління соціального захисту населення отримує від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

Зазначені відомості отримуються управлінням соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації управлінню соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: