Пошук

Обухівчанам пояснили, як не залишитись без світла у спеку

Обухівчанам пояснили, як не залишитись без світла у спеку

За прогнозами синоптиків, на Київщині стовпчики термометрів не опускатимуться нижче +30°C щонайменше до кінця тижня. Громадяни активно користуються кондиціонерами, що може спричинити аварію.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської міської ради.

Через аномальну спеку громадяни активно користуються кондиціонерами. Такі енергоємні прилади створюють додаткове навантаження на мережі та можуть призвести до аварійних відключень енергопостачання.

Поради від ДТЕК Київські регіональні електромережі, як не залищитись без світла у спеку:

Розподіляйте навантаження. Не вмикайте у вашій оселі відразу усі енергоємні прилади, особливо у пікові години навантаження на електромережі з 7.00 до 11.00 та з 20.00 до 22.00.

  • Вмикайте кондиціонери тільки у тих приміщеннях, де перебуваєте самі. Не відкривайте вікна під час роботи кондиціонеру та не опускайте температуру в приміщення більше ніж на 10°C щодо вулиці.
  • Модернізуйте електричні мережі у власній домівці та вимагайте від управляючої компанії чи ОСББ вчасно обслуговувати загальнобудинкові мережі.
  • Не перевищуйте дозволений обсяг потужності, який зазначений у договорі, що ви уклали з ДТЕК Київські регіональні електромережі. Перевищення потужності може стати причиною аварійного відключення вас та ваших сусідів.
  • Майте під рукою контакти електрика вашої управляючої компанії або ОСББ. Саме він відповідає за усунення аварій у внутрішньобудинковій мережі. У приватному будинку – допоможе приватний електрик.

У разі відключення світла через перевантаження вимкніть усі енергоємні прилади й увімкніть «автомат». Якщо продовжує вибивати світло, необхідно звернутися до електрика. Не намагайтеся здійснити ремонт самостійно, це небезпечно!, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: