Пошук

Обухівчани вимагають покарати паліїв сміття

Обухівчани вимагають покарати паліїв сміття

Мешканці міста нарікають на порушників, які у приватному секторі спалюють сміття або листя, забруднюючи повітря та погіршуючи екологію.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на місцеві Фейсбук-групи.

Шановна Обухівська варто, прошу звернути вашу увагу і прийняти відповідні дії. Останнім часом в приватному секторі що по вулицях Лермонтова, Жуковського, Загребля, Піщана якись нелюд чи нелюди вже близько тижня палить чи то сміття, чи то зілля. Від цього смороду потерпає весь мікрорайон, на вулиці стоїть смердячий смог. Я вже не кажу про людей з захворюванням дихальних шляхів, як їм виживати в таких умовах… Прошу організувати патрулювання у вечірній час у вищезазначеному приватному секторі та знайти паліїв і жорстко покарати, накласти штраф тощо, - йдеться в повідомленні.

Дим від спалювання рослинності містить пил, окиси азоту, важкі метали та канцерогенні сполуки. У тліючому листі виділяється бензопірен, що здатен викликати онкологічні захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільнюються діоксини – одні з найотрутніших для нашого організму речовин.

Нагадаємо, розмір штрафу за спалювання рослинності або опалого листя 3060-5100 грн.

Читайте також: