Пошук

Обухівщина і її поліція: правоохоронці Кагарлика отримували доплати через коронавірус

Обухівщина і її поліція: правоохоронці Кагарлика отримували доплати через коронавірус

Поліція міста Кагарлик, яка є структурним підрозділом обухівської і співробітників якої підозрюють у катуванні та зґвалтуванні, отримувала доплати з Фонду боротьби з коронавірусною хворобою в максимальному обсязі 50%.

Про це йдеться у відповіді Головного управління Національної поліції в Київській області журналісту видання StateWatch, передають Хроніки Обухова з посиланням на Радіо Свобода.

Як пояснили в поліції, доплати передбачені для поліцейських, які «забезпечують життєдіяльність населення (забезпечення продовольчими та непродовольчими товарами, послугами зв’язку, транспорту, адміністративними, соціальними послугами, а також захист прав дітей та забезпечення правопорядку і безпеки громадян) та внаслідок виконання обов’язків мають безпосередній контакт з населенням».

Як повідомили у відомстві, керівник Кагарлицького відділу поліції подавав до ГУ НПУ в області дані про підлеглих, яким потрібні доплати, з березня по червень 2020 року.

Також з липня таку ж інформацію подавав начальник відділення поліції №1 в Обухівському районі, куди перевели поліцейських з Кагарлицького району.

Подана керівниками інформація грунтується на документально підтверджених фактах безпосереднього контакту з населенням в процесі забезпечення правопорядку і безпеки громадян, – заявляє обласне управління Нацполіції.

Довідково:

  • 25 травня Державне бюро розслідувань повідомило, що в Київській області затримані двоє поліцейських з Кагарлицького відділення поліції.
  • За попередніми даними слідства, у ніч з 23 на 24 травня оперуповноважний у своєму службовому кабінеті застосував тортури до жінки й кілька разів її зґвалтував.
  • Крім того, ДБР заявляє, що правоохоронці застосували фізичну силу до чоловіка, який у цей час перебував у приміщенні відділення поліції.
  • Йому теж погрожували зґвалтуванням.
Читайте також: