Пошук

Обухівщина і коронавірус: за два тижні відкриється відремонтоване інфекційне відділення

Обухівщина і коронавірус: за два тижні відкриється відремонтоване інфекційне відділення

23 березня під час брифінгу Київської обласної держадміністрації Максим Іонов, директор Департаменту охорони здоров’я, повідомив, що через два тижні відкриється інфекційне відділення у м. Українка Обухівського району, яке ремонтується більше року.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Погляд.

За нашою інформацією, наразі вжито термінові заходи, які передбачають відкриття інфекційного відділення у м. Українка вже через два тижні, – зазначив Максим Іонов.

Довідково:

  • За інформацією міськради м. Українка, на капітальний ремонт приміщення інфекційного відділення Обухівської центральної районної лікарні з державного бюджету було виділено кошти у сумі 1595,500 тис. грн у 2018 році згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 423-р.
  • Зокрема, відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України було прийнято рішення затвердити розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами.
Читайте також: