Пошук

Обухівщина - один з лідерів області за кількістю випадків захворюваності на COVID-19

Обухівщина - один з лідерів області за кількістю випадків захворюваності на COVID-19

У Києві з 20 березня вводять жорсткі карантинні обмеження. Водночас в області поки не планують вводити тотальний локдаун. Чому так?

Про те, що якими саме будуть обмеження у регіоні – наразі невідомо заявив голова Київської обладміністрації Василь Володін, передають Хроніки Обухова з посиланням на 24.

За його словами, о 12:00 відбудеться засідання регіональної комісії. На ньому розглянуть конкретні показники, відбудуться консультації з мерами міст та голів держадміністрацій. Вже за результатами обговорення ухвалять відповідне рішення.

Очевидно, що обмеження вводитимуть. Але якими вони будуть – стане відомо за результатами засідання комісії Тотального локдауну наразі вводити не планують. Ми вводитимемо ті обмеження, які мінімально зачіпатимуть питання, пов'язані з веденням бізнесу, – зазначив Володін.

Він зауважив, що перш за все, потрібно посилити засоби контролю щодо носіння масок та дотримання дистанцій.

Так ми зважено підходитимемо до того, щоб мінімально зачепити питання неотримання доходів від бізнесу, – відзначив очільник обладміністрації.

Лідерами серед кількості випадків захворюваності на COVID-19, як зазначив Володін, є Білоцерківський, Бучанський і Обухівський райони. Наразі завантаженість ліжок складає 54%.

Читайте також: