Пошук

Обухівщина: ВАКС не скасував грошовий штраф для нардепа Шахова

Обухівщина: ВАКС не скасував грошовий штраф для нардепа Шахова

Вищий антикорупційний суд відмовився скасовувати 5200 грн грошового стягнення, накладеного на народного депутата Сергія Шахова за його неявки до суду, де його судять за недостовірне декларування.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передають Хроніки Обухова з посиланням на slovoidilo.ua.

28 листопада 2022 року під час підготовчого засідання колегія суддів ВАКС підтримала позицію прокурора САП та відмовила народному депутату, який обвинувачується у недекларуванні майна на майже 88 млн грн, у скасуванні грошового стягнення за неявки в судові засідання та поверненні обвинувального акта. Наступне засідання призначено на 30.11.2022, – інформує САП.

Довідково:

  • НАБУ і САП повідомили нардепу Шахову про підозру у недостовірному декларуванні. За даними слідства, Шахов у декларації за 2020 рік не вказав двоповерховий будинок у «Сонячній долині» в селі Романків Обухівського району під Києвом, свою цивільну дружину Інну Журбу разом із її активи. Цивільна дружина Шахова з'являлася на кількох фотографіях, які публікував сам депутат. Зокрема, у 2021-му, коли Шахов вітав із Новим роком, а також на фото у 2020 та 2019 роках – із привітаннями з Великоднем. Під одним з фото був підпис: «Освятили пасочки всією родиною! Зі святом всіх!».
  • На Інну Журбу записаний маєток у котеджному містечку на Київщині «Сонячна долина» площею понад 600 квадратних метрів, адреса якого фігурувала в новинах щодо хвороби депутата Шахова на COVID-19 у березні минулого року. За даними реєстру речових прав на нерухоме майно, співмешканка політика володіє у цьому містечку ще одним великим котеджем – площею 1330 квадратних метрів.
Читайте також: